Gå til innhold Globalmeny Forsiden
Toppbilde

Kommunalt foreldreutvalg


Kommunalt foreldreutvalg i Levanger kommune (KFU Levanger) er et fellesorgan for alle foreldre/foresatte med barn i grunnskolene i Levanger kommune representert gjennom FAU. KFU Levanger skal fortrinnsvis engasjere seg i saker av generell betydning for alle skolene i kommunen.

KFU Levanger skal:

  • Arbeide for å fremme et godt samarbeid mellom foreldrene, elevene, skolen, skoleadministrasjonen og politiske beslutningsorgan i kommune
  • Bidra til erfaringsutveksling, idèskaping, informasjonsarbeid og foreldresamarbeid på og mellom de ulike grunnskolene i kommunen
  • Legge til rette forøkt foreldreengasjement i grunnskolen


KFU 2016-2017:
(som PDF)

Leder KFU – Levanger:
Leder: Gudrun Veske 976 06 701 gudrun.veske@ntebb.no
Sekretær: Kjersti Gustad kjerstigustad@gmail.com

Levanger ungdomsskole:
Leder: Audhild Vingen 905 63 995  : audhild.vingen@levanger.kommune.no
Nestleder: Martha Aarsand:      marthaa@online.no

Ekne barneskole:
Leder: Kjersti Gustad        95192583    kjerstigustad@gmail.com
Vara: Ruth Astrid Strøm  93487626    rastrom@gmail.com 

Frol barneskole:
Leder: Liv Merete Jensen 93 62 79 20  lvje@verdal.kommune.no
Vara: Peace Besigye 97 10 86 69  peace.besigye@levanger.kommune.no 

Halsan barneskole:
Leder: Monika Wiik Svartsund  97953430 -  mnsv@levanger.kommune.no
Nestleder: Jonette Sulen  - Jonettes@hotmail.com

Nesheim skole:
Leder: Torunn Marie Solberg Schieflo  99250037 tmschiefloe@hotmail.com

Skogn barne og ungdomsskole:
Leder: Tor Didrik Hagen 90080513 td.hagen@finnesbygg.no
Nestleder: Bo Vidar Rotmo 92052300 borotmo@gmail.com 

Ytterøy barne og ungdomsskole:
Leder: Laila Grande Barstad laila.grande.barstad@levanger.kommune.no
Vara: Rune Jørgensen 94438230  r-mj@hotmail.com

Åsen barne og ungdomsskole:
Leder: Astrid Cecilie Olaussen astrid@skills-as.no
Vara: Stig Rønning Stig.Ronning@hemit.no
Til toppen av siden

 


FAU - jfr. hver enkelt kommunal grunnskole


Historikk

Kommunale foreldrerepresentanter 2015 – 16

Leder i KFU: Gudrun Veske, Levanger ungdomsskole gudrun.veske@ntebb.no
Sekretær: Kjersti Gustad, Ekne kjerstigustad@gmail.com

Representanter fra skolene:

Ekne barneskole:
Leder: Kjersti Gustad      95192583    kjerstigustad@gmail.com
Vara: Ruth Astrid Strøm  93487626    rastrom@gmail.com

Frol barneskole:
Leder: Liv Merete Jensen 93 62 79 20 lvje@verdal.kommune.no
Vara: Peace Besigye 97 10 86 69  peace.besigye@levanger.kommune.no

Halsan barneskole:
Leder: Laila Helen Halvorsen 93045135 laila.helene.halvorsen@gmail.com
Vara:   Monika Svartsund  97953430           Monica.svartsund@gmail.com

Levanger ungdomsskole:
Leder: Randi Wold Stavrum 932 15 940  rwstavrum@ntebb.no
Vara: Gudrun Veske 976 06 701 gudrun.veske@ntebb.no

Nesheim skole:
Leder: Arve Thorshaug arve.thorshaug@hint.no    inntil videre

Skogn barne og ungdomsskole:
Leder: Kristin Svendgård -  Roe 482 84 727 Kristin_roe@hotmail.com
Vara: Kristine Knudsen 932 11 051 johnsenkristine@hotmail.com

Ytterøy barne og ungdomsskole:
Leder: Tonje Laugsand 41443448         tonjelaugsand@hotmail.com
Vara: Rune Jørgensen 94438230 r-mj@hotmail.com

Åsen barne og ungdomsskole:
Leder: Håvard Balsvik havard.balsvik@nav.no
Vara: Stig Rønning Stig.Ronning@hemit.no
Astrid astrid@skills-as.no


PRIVATSKOLENE:

Vårtun kristne skole:
Leder: Hans Roar Sandberg 93266968 hansroar@gmail.com
Vara:
Markabygda Montessoriskole:
Leder:
Vara:

eldre historikk>>
Til toppen av siden





Publisert: 11.11.2009 12:55 Sist endret: 15.02.2017 10:38 Opprettet av Trude Nøst
Post: Levanger kommune Boks 130, 7601 Levanger Besøksadresse: Håkon Den Godes gt 30 ved Torvet
Tlf: 74 05 25 00 Faks: 74 08 35 40 E-post: postmottak@levanger.kommune.no
Åpningstid: Man-fre 09:00-15:30 Åpningstid: Org.nr.: 938 58 7051
Nettredaktør: Åsmund Brygfjeld Ansvarlig redaktør: Ola Stene Utviklet av: Sem & Stenersen Prokom AS